Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası www.pgaakademi.com web sayfasında bulunan ve kursiyer kaydı oluştururken onayladığınız KVKK bilgilendirme metni kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında düzenlenen aydınlatma metni doğrultusunda düzenlenmiştir.

  1. PGA Akademi internet sitesinde paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle istemlerinizin yerine getirilmesi ve ardından size daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla kullanılır. PGA Akademi internet sitesinde paylaşmış olmanız halinde adınız ve soyadınız ve e-posta adresiniz gibi şahsi verileriniz veri tabanımıza kaydedilir ve PGA Akademi Eğitim Yazılım Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.’nin (PGA) gizlilik politikasına uygun olarak korunur. Şahsi bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan paylaşılmak koşuluyla kayıt altına alınır. Şahsi bilgilerinizi paylaşmanız ve bu duruma izin vermeniz durumunda, bilgileriniz, Şirketimizin pazarlama etkinlikleri çerçevesinde müşteri ilişkileri yönetiminde ve pazarlama etkinlikleri gibi sebeplerle kullanılır. Fakat bilgilerinizin sonrasında pazarlama ve diğer etkinlikler sebebiyle işlenmesini istememeniz halinde 0312 911 92 91 numaralı telefondan  PGA Akademi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek veya www.pgaakademi.com'da bulunan KVKK bilgilendirme metninde bulunan adımları takıp ederek bilgilerinizi silinmesini isteyebilirsiniz.

  2. PGA Akademi kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgilerin güvenliğinin sağlanmasıyla beraber gizliliğinin korunması için en üst düzeyde özeni göstermekte, gerekli tüm tedbirleri almakta ve bu bilgileri, azami güvenlik altında saklamaktadır.

  3. PGA Akademi, kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgileri, ilgili mevzuata ve Şirket politikalarına uygun şekilde ve üstte belirtilen koşullarda saklar ve işler.

  4. PGA Akademi bünyesinde bulundurduğu tüm personelin de gizlilik politikasına uygun hareket etmeleri ve bu konuya ilişkin gerekli duyarlılığı göstermesini temin etmek amacıyla gereken tedbirleri almaktadır.

  5. İşbu politikada bulunan taahhütler PGA Akademi’nin internet sitesi yoluyla sunulan bilgiler açısından geçerlidir. Bu sitede, başka internet sitelerine bağlantı (link) verilmesi halinde, bağlantı (link) verilen internet sitelerinin gizlilik prensipleri ve kullanım koşulları geçerli olmakla birlikte ilgili internet sitelerinin ziyaret edilmesi sebebiyle doğabilecek zararlardan PGA Akademi mesul değildir.

  6. PGA Akademi, gizlilik politikasına ilişkin prensiplerin, güncel tutulması, ilgili mevzuata uygun hale getirilmesi ve Şirket politikaları açısından revize edilmesi kapsamında bu politikada belirtilen ve düzenlenen konuları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

PGA Akademiye Kaydolun

PGA Akdemi ile kariyerinize birlikte yön verelim.

Hemen Başvur