Hakkımızda

Kurumumuz 2014 yılında ulusal ve uluslararası alanda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. PGA Akademi Eğitim, eğitim danışmanlığı, proje geliştirme, istihdam ve dijital pazarlama alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Türkiye genelinde en çok tercih edilen uzaktan eğitim kurumu olmamızı sizin güveninize ve desteğinize borçluyuz. Sizin desteğinize ve güveninize laik olmak için her geçen gün kendimizi yeniliyor, geliştiriyor ve daha çok çalışıyoruz. Eğitim bizim işimiz diyoruz çünkü işimizi seviyoruz.

Vizyonumuz
Yaşam boyu eğitim kapsamında eğitmenlerimizin sahip olduğu yüksek bilgi birikimini uzaktan eğitim teknolojilerini kullanarak topluma ulaştırmak, Uzaktan eğitim yoluyla sunulan hizmetlerde uluslar arası düzeyde kaliteyi yakalayarak dünyanın değişmekte olan teknolojik, bilimsel ve sosyal şartlarına uyum sağlayabilen, gerekli bilgi ve becerilere sahip, sorumluluk sahibi nitelikli elemanların yetiştiği, alanında önde gelen uzaktan eğitimlerle örgün eğitimleri karma hale getiren öncü bir eğitim kurumu olmaktır.

Misyonumuz
Uzaktan eğitim vermek amacıyla hazırlanan LMS araçları uygulamaya almak, yönetmek, kamu kurum ve özel sektördeki kuruluşların teknik ve alt yapı desteği sunarak eğitimin kalitesini arttırmak ve yüksek standartlarda e-eğitimin ihtiyaç duyduğu programları uzaktan eğitim sistemiyle sağlayarak başarılı bir şekilde online eğitim faaliyetlerinin sürdürülmesine ve yürütülmesine destek olmaktadır. Uzaktan eğitim avantajlarını kullanarak online, offline, yüzyüze eğitimler ile karma eğitim sistemi ile nitelikli eleman yetiştirmeyi sürdüreceğiz.

PGA Akademiye Kaydolun

PGA Akdemi ile kariyerinize birlikte yön verelim.

Hemen Başvur